różowe słonie

to owoc przyjaźni dwóch sióstr. Karolina jest absolwentką warszawskiej ASP i odpowiada za artystyczną wizję przedsięwzięcia. Marta, mama trzyletniego Aleksa i rocznej Zuzi, dopełnia całości pragmatycznym spojrzeniem na życie i znajomością potrzeb młodych rodziców. Obie, z entuzjazmem i wiarą we własny pomysł na życie, pragną zaprezentować Wam najbardziej wyjątkowe dziecięce mebelki.
naszym celem

jest stworzenie przyjaznego maluchowi środowiska, gdzie sprzęty są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne. Solidna konstrukcja i najwyższa jakość wykonania łączą się z wyjątkowymi, ręcznie malowanymi zdobieniami. Poziom artystyczny proponowanych dekorów, ich dobry smak świadczą o nieszablonowym podejściu do tematu produktów skierowanych do najmłodszych. Starannie dobrana kolorystyka i zabawne, oryginalne wzory oczarują i przeniosą w fantastyczny świat nawet dorosłych.
bezpiecznie

dla wszystkich - różowe słonie dokładają wszelkich starań, by ich mebelki spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Przeszły one wymagane badania w Inżynierskim Ośrodku Kształtowania Jakości Wyrobów „Atest” Sp. z o.o.. Do produkcji używane są materiały najwyższej jakości. Meble wykonane są z wytrzymałych płyt MDF, laminowanych płyt wiórowych oraz litego drewna. Lakiery włoskiej firmy ICA spełniają restrykcyjne unijne wymogi o nietoksyczności. Systemy i akcesoria meblowe renomowanej niemieckiej firmy Blum posiadają dożywotnią gwarancję oraz certyfikat ISO 9001.
Samodomykające szuflady czy wycięcia w skrzyni na zabawki zapobiegają przytrzaśnięciu paluszków malucha. Aby uniknąć przewrócenia mebla, w przypadku zawieszenia się na nim dziecka, szafy i regały posiadają taśmy, które należy zamocować do ściany (śruby i wkręty odpowiednie do rodzaju ściany w Twoim domu do zakupienia oddzielnie). Zamocowane na stałe półki uniemożliwią ich przypadkowe ściągnięcie. W przypadku mebelków dziecięcych brak jest małych elementów (np. zaślepek maskujących na śruby), które mogłyby grozić połknięciem.
To co sprawia, że różowe słonie są najbardziej wyjątkową na polskim rynku ofertą to włączanie w proces projektowania klienta. Ma on nie tylko możliwość wyboru koloru poszczególnych mebelków, ale także rodzaju dekoracji oraz dowolnego ich komponowania. Najistotniejszy dla nas jest doskonały kontakt z odbiorcą, wynikiem którego będą niezwykłe, zindywidualizowane projekty.

Mebelki różowych słoni stanowią przykład współczesnego rzemiosła artystycznego. Powstają z dala od fabryk i taśm produkcyjnych we współpracy z lokalnymi stolarzami i dostawcami materiałów. Niezwykle ważna dla nas jest kwestia odpowiedzialności społecznej, dlatego działania firmy opierają się na dialogu, szacunku i uczciwości zarówno w odniesieniu do klientów jak i współpracowników.